Hakkımızda

 

Şirketimiz 1991 yılında YILMAZLAR LASTİK SAN. İNŞ. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında kurulmuş, 2001 yılından bu yana ise; inşaat taahhütlerimizi   ÖDF YILMAZLAR İNŞAAT TURİZM ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak gerçekleştirmektedir.


Şirketimiz 15.02.2005 Tarihinde TS EN ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ Belgesi almaya hak kazanmıştır.
(Belge No: KY – 3626/05)

Kuruluşumuzdan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen ÖDF YILMAZLAR İNŞAAT, finansal gücü ve uygulamalarındaki kalite prensibi ile pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Firmamız Aynı anda bir  çok işi yapacak, bir çok projeyi tamamlayacak güce ve tecrübeye sahiptir.

ÖDF YILMAZLAR İNŞAAT günümüzde benimsediği ve bütünleştiği başta anahtar teslimi HES   İnşaatları ana faaliyet alanı olmak üzere, Yol, Liman, Baraj Gövde Dolgu İnşaatları   alanlarında kadrolaşmış, yapılanmış ve  uzmanlaşmıştır. Bugüne kadar hizmet verip tamamlamış olduğu gerek devlet, gerekse Türkiyenin güzide özel sektör firmalarına ait Yollar, Baraj Gövde Dolgusu, Limanlar başarı ve tecrübesini temsil etmektedir.

İnşaat sektörü ve bağlı alanlardaki gelişmeleri dikkatle takip eden ÖDF YILMAZLAR İNŞAAT yurtiçinde kurduğu ortaklıklarla ve sürdürdüğü başarılı işlerle iz bırakmaktadır. İştirak firmalarıyla HES, yol yapım, konkasör tesisi ve asfalt plent işletmeciliği, üst yapı ve alt yapı işleri, kendisine ait HES tesisi Elektrik üretimi işleri hali hazırda devam eden işlerdir.

İnşaat sektörü ve bağlı alanlarda gelişmeleri dikkatle takip eden ÖDF Yılmazlar İnşaat, üstlendiği tüm projelerde teknolojik gelişme ve yenilikleri uygulayarak güven duyulan bir firma haline gelmiştir.